Masz pytania? Zadzwoń, napisz     888 57 56 57      biuro@grosiksc.pl

Serdecznie witamy na naszej stronie

Firma GROSIK jest dynamiczną i prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku radomszczańskim. Szybko zdobywamy rynek oferując profesjonalna obsługę klientów oraz konkurencyjne ceny. GROSIK to firma prywatna w całości oparta na polskim kapitale, która w krótkim czasie z małego rodzinnego biznesu rozwinęła się w szanowane i rozpoznawane w swojej branży przedsiębiorstwo, stając się marką samą w sobie.

Firma stawia na jakość we wszystkim czego się podejmuje zaś monitoring jakości odbywa się na każdym etapie działań firmy.

Historia firmy Grosik

Firma GROSIK powstała w 1994r w Radomsku jako przedsiębiorstwo rodzinne zajmujące się dystrybucją artykułów spożywczych. W 2003r roku została uruchomiona działalność związana z sektorem paliwowym tj. sprzedaż gazu propan butan w butlach oraz gazu LPG do pojazdów silnikowych. W 2009r w oferta firmy została wzbogacona o sprzedaż wszystkich paliw w tym paliw BIOdegradalnych.

Firma Grosik dysponuje własnym taborem transportowym na wszystkie sprzedawane paliwa oraz produkty. W 2011r oddana została do użytku bezdotykowa myjnia samoobsługowa z możliwością obsługi aut ciężarowych, w tym samym roku uruchomiony został profesjonalny serwis naprawczy wraz z serwisem ogumienia, w maju 2012 została oddana do użytku Stacja LPG przy ul. Staszica w Radomsku. We wrześniu 2012r. do asortymentu firmy zostały dołączone sprzedaż i wymiana olei wszystkich marek.

W lutym 2014r. została otwarta całodobowa stacja paliw na ul. Kasztelańskiej 7 wraz w pełni wyposażonym sklepem. W marcu 2014 dokonaliśmy otwarcia rozlewni gazu płynnego, oferującej napełnianie butli gazowych o pojemności od 1kg-33kg oraz gaz do celów grzewczych.

Stały rozwój firmy: zwiększanie wachlarza dostępnych usług oraz produktów a także liczby zatrudnianych pracowników znajduje się pod nieustanną kontrolą, dzięki czemu nie wpływa on na poziom świadczonych usług oraz nie podnosi ich cen.

Pełna satysfakcja klientów pozostaje dla nas zawsze najważniejszym miernikiem wykonywanej pracy.

Wszystkim Naszym Klientom dziękujemy za dotychczasowe zaufanie.